Hotel Aphrodite Palace

Hotel Aphrodite Palace /bývalý hotel Veľká Fatra/ prešiel v uplynulých rokoch rekonštrukciou a dnešnú podobu nadobudol  v roku 2014.
Hotel má vynikajúcu polohu v centre mestečka. S kúpeľným domom Aphrodite hotel spája presklené premostenie, vďaka ktorému prejdú hostia „suchou nohou" priamo k vodnému a saunovému svetu, moderne vybavenému estetickému štúdiu Aphrodite beauty, či k ostatným liečebným a relaxačným procedúram.
Hotelu Aphrodite Palace dominuje veľkolepá  štýlová lobby a reštaurácia zdobená mramorom, ónyxom, 24-karátovým zlatom.  Koncept reštaurácie Aphrodite Palace s kapacitou 205 hostí vznikal za asistencie jedného z najlepších slovenských šéfkuchárov Mariána Fila z kaštieľa Afrodita Čereňany. V súlade s najnovšími trendami tu nájdete nielen širokú ponuku medzinárodnej kuchyne, ale i obľúbené domáce špeciality.  
Hoteloví hostia majú k dispozícii zmenáreň na recepcii hotela, free WiFi internet na izbách a v lobby, 2 konferenčné salóniky pre 25 a 35 osôb.

Hotel Vám ponúka ubytovanie týchto kategórií:                                                                 

 • izba comfort /7 izieb/
 • izba superior /17 izieb/
 • izba de luxe /31 izieb/
 • apartmán comfort /5 apartmánov/
 • suite /6 apartmánov/
 • suite de luxe /3 suity/

 

Izba comfort  - izby v pôvodnej časti hotela, s novým štýlovým nábytkom a rekonštruovanou kúpeľňou. V niektorých izbách je možná 1 prístelka.

 • Vybavenie: TV/sat, telefón, trezor, chladnička, minibar, kúpeľňa so sprchou, WC, fén, papuče a župan.

 

Izba superior  - nové izby s klimatizáciou, štýlovým nábytkom, mramorovou kúpeľňou a manželským lôžkom s veľkosťou 180x200cm.  Možnosť ubytovať 2 osoby.

 • Vybavenie: TV/sat, telefón, trezor, chladnička, minibar, kúpeľňa so sprchou, WC, fén, papuče a župan, klimatizácia.

 

Izba de luxe  - nové izby s klimatizáciou, štýlovým nábytkom, mramorovou kúpeľňou a dvomi oddelenými lôžkami /každé s veľkosťou 160x200cm/.  Možnosť ubytovať 2 až 4 osoby.

 • Vybavenie: TV/sat, telefón, trezor, chladnička, minibar, kúpeľňa so sprchou,WC, fén, papuče a župan, klimatizácia.

 

Apartman  comfort - rozlohovo väčšie apartmány, so  štýlovým nábytkom, obývacou a spálňovou časťou. Nachádzajú sa na 2. poschodí  v pôvodnej časti hotela. Možnosť ubytovať 2 až 4 osoby.

 • Vybavenie: TV/sat, telefón, trezor, chladnička, minibar, kúpeľňa so sprchou alebo vaňou,WC, fén, papuče a župan. 2 apartmány comfort majú balkón.

 

Suite  - rozlohovo väčší nový apartmán so štýlovým nábytkom a mramorovou kúpeľňou. Možnosť ubytovať 2 až 4 osoby. /Každá posteľ s veľkosťou 160x200cm/

 • Vybavenie: TV/sat, telefón, trezor, chladnička, minibar, kúpeľňa s vaňou alebo sprchou, WC, fén, papuče a župan, klimatizácia, set na prípravu kávy a čaju. Niektoré suity majú balkón.

 

Suite de luxe  - nové apartmány s balkónom, štýlovým nábytkom a mramorovou kúpeľňou. Možnosť ubytovať 2 až 4 osoby.

 • Vybavenie: TV/sat, telefón, trezor, chladnička, minibar, kúpeľňa s vaňou, WC, bidet, fén, papuče a župan, klimatizácia, set na prípravu kávy a čaju.

 

Bezplatné parkovanie je možné na parkovisku v bezprostrednej blízkosti komplexu. V budove je výťah.

 • klienti majú tiež samozrejme k dispozícii voľný vstup do Vodného sveta (vnútorné i vonkajšie bazény), Saunového sveta a fitness.

 

GPS súradnice: 49.128416, 18.683262

Zobraziť všetky hotely