Darujte zdravie svojim najbližším

Prostredníctvom nášho  DARČEKOVÉHO POUKAZU máte možnosť obdarovať svojich najbližších, kamarátov, či kolegov v práci a prostredníctvom našej cestovnej kancelárie darovať tak zdravie, odpočinok a relax.

Po splnení platobných podmienok bude našou CK zaslaný na Vami uvedenú adresu darčekový poukaz s konkrétnym pobytom, respektíve znejúci na konkrétny finančný obnos. Darčekový poukaz je platný po dobu 6 mesiacov od dátumu vystavenia a vzťahujú sa naň všetky podmienky uvedené vo všeobecných zmluvných podmienkach CK DANIELA incoming.

Typy darčekových poukazov

Darčekový poukaz vystavený na finančnú čiastku
• poukaz môže byť vystavený na konkrétnu finančnú čiastku, ktorá bude pred jeho vystavením hotovostne alebo bankovým prevodom zaslaná na účet našej spoločnosti.
• akonáhle bude finančná čiastka pripísaná na náš účet, bude Vám vystavený a poštou doručený Darčekový poukaz.
• akonáhle obdarovaný obdrží poukaz, má možnosť po dohode konkrétneho termínu vybrať si prostredníctvom našej ponuky konkrétny pobyt do výšky hodnoty Darčekového poukazu.

Darčekový poukaz vystavený na konkrétny pobyt
• v tomto prípade je Darčekový poukaz vystavený na konkrétny pobyt, včítane stravovania, ubytovania a iných služieb v konkrétnych kúpeľoch, či hoteloch uvedených v našej ponuke.
• najčastejšie ide o liečebné, relaxačné, wellness, seniórske, beauty alebo iné pobyty.
• taktiež podmienkou je uhradenie pobytu v plnej výške na náš účet.

Darčekový poukaz vystavený na jednotlivé služby
• pri voľbe tohto typu Darčekového poukazu sa prakticky jedná o nejakú formu príspevku na konkrétny pobyt z našej ponuky, kedy prostredníctvom poukazu hradíte len časť z ceny celkového pobytu.
• podľa Vášho priania bude Darčekový poukaz vystavený napríklad len na ubytovanie, stravovanie, či liečebnú starostlivosť s tým, že doplatok realizuje obdarovaný.
• aj v tomto prípade je Darčekový poukaz vystavený až po pripísaní finančnej čiastky na náš účet.

Prípadné otázky Vám radi zodpovedia naši pracovníci cestovnej kancelárie.

spa-balneo.jpg

 

 

 

 

 

 

Máte otázku?

         Neváhajte nás kontaktovať           
  
info@danielain.sk

+421 905 330 414
+421 911 911 534


Informácie na liečebné pobyty

hradené poisťovňou:  +421 41 5678 - 833